O nás

kto-sme2

Kto sme?

Spánkové centrum REM, s.r.o. je pneumologicko-ftizeologická (ľuďom často známa pod názvom pľúcna) ambulancia so spánkovým laboratóriom. Ambulancia vznikla v roku 2019 na základe obrovského záujmu zo strany pacientov.

V súčasnej dobe existuje len 12 akreditovaných spánkových laboratórií na Slovensku. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli poskytnúť pacientom potrebné vyšetrenia a liečbu bez nutnosti dlhých termínov na čakanie.

Naša ambulancia je zložená z tímu špičkových odborníkov, ktorí sa tomuto odboru venujú už takmer 15 rokov.

Spánkové laboratóriá

Každý pacient je jedinečný a poruchy spánku sa líšia od človeka k človeku. Spánkové centrá ponúkajú citlivé testovacie postupy a technológie, ktoré pomáhajú lekárom v diagnostike a liečení rôznych typoch porúch spánku a porúch dýchania počas spánku.

Naše spánkové laboratórium je súčasťou pneumologico-ftizeologickej ambulancie a preto je zamerané na vyšetrovanie a liečbu porúch dýchania počas spánku a chrápania.

Spánkové laboratória prevádzkované na neurologických oddeleniach sú zamerané na vyšetrovanie porúch spánku a správania sa počas spánku.

 

psg

 

NÁŠ CIEĽ

„Zabezpečiť nerušený priebeh vyšetrenia, získať kvalitný a hodnotiteľný záznam vyšetrenia.“

 

Fotogaléria

 

Vážení pacienti,

Ak máte podozrenie na spánkové apnoe, skúste si otvoriť náš nový kvíz, ktorý Vám pomôže ľahšie sa zorientovať klikom na:

MÁM SPÁNKOVÉ APNOE?

alebo pokračujte na našu stránku TU.

POZOR! V prevádzke nový eShop. Pokračujte na https://eshop.screm.sk/.

Ďakujeme za dôveru.

Tím Spánkového centra REM